Patelnia 28cm marmur z pokrywką TS-1238
Patelnia 28cm marmur z pokrywką TS-1238

Patelnia 28cm marmur z pokrywką TS-1238

Ostatnie sztuki w magazynie
94,00 zł
Brutto

 
Poręczna, głęboka patelnia z nieprzywierającą powłoką marmurową to doskonałe rozwiązanie dla początkujących kucharzy. Wyposażona w wygodną rączkę oraz dodatkowy chwyt umożliwia bezpieczne manewrowanie patelnią nawet wypełnioną jedzeniem. Dzięki polu grzewczym o średnicy 28 cm patelnia oferuje wystarczająco dużo miejsca na swobodne przyrządzanie najbardziej wymagających potraw dla całej rodziny.

Specyfikacja
Średnica: 28cm
Marmurowa powłoka wewnętrzna
Średnica pola grzewczego: 23cm
Grubość: 0,6cm
Długość uchwytu: 19cm
Wysokość korpusu: 7.5cm
Długość: 51.5cm
Aluminiowy korpus
Pokrywka w zestawie
Wymiary: 12,8cm x 51,5cm x 29,2cm
500702
1 Przedmiot
Nowy
5901698500702

Informacja o podmiotach odpowiedzialnych (GPSR)

Producent
NazwaTiross
KrajPL
UlicaAl. Krakowska 118
Kod pocztowy05-090
MiastoSękocin Stary
e-mailoffice@tiross.com
Telefon+48 22 759 60 75
WWWwww.tiross.com

Bezpieczeństwo produktu

Informacje o bezpieczeństwie

1. Przeznaczenie: Produktu nalezy uzywac wylacznie zgodnie z jego przeznaczeniem okreslonym w opisie lub instrukcji obslugi.
2. Kontrola stanu: Przed kazdym uzyciem sprawdz stan techniczny produktu. W przypadku stwierdzenia uszkodzen, peknieci, przetarc lub poluzowanych elementow, nalezy natychmiast zaprzestac uzytkowania.
3. Bezpieczenstwo dzieci: Produkt i jego opakowanie (folie, kartony) nie sa zabawkami (chyba ze wskazano inaczej). Przechowuj je poza zasiegiem dzieci, aby uniknac ryzyka zadlawienia lub uduszenia.
4. Montaz i obsluga: Jesli produkt wymaga montazu, wykonaj go starannie zgodnie z instrukcja. Nie uzywaj nadmiernej sily podczas obslugi mechanizmow.
5. Warunki przechowywania: Produkt nalezy przechowywac w suchym miejscu, z dala od bezposredniego dzialania zrodel ciepla, ognia oraz wilgoci, o ile nie jest do tego przystosowany.
6. Czyszczenie: Do czyszczenia uzywaj wylacznie srodkow zalecanych przez producenta. Agresywne detergenty moga uszkodzic powierzchnie lub strukture materialu.
7. Zrodla zasilania: W przypadku urzadzen elektrycznych/bateryjnych, uzywaj wylacznie kompatybilnych zrodel zasilania i unikaj kontaktu z woda, jesli urzadzenie nie jest wodoodporne.
8. Utylizacja: Po zakonczeniu okresu eksploatacji produkt oraz ewentualne baterie nalezy zutylizowac zgodnie z lokalnymi przepisami o ochronie srodowiska i recyklingu.
9. Modyfikacje: Zabrania sie dokonywania samodzielnych napraw lub modyfikacji produktu, gdyz moze to zagrazac bezpieczenstwu uzytkownika i powoduje utrate gwarancji.

Komentarze (0)