Szczypce kuchenne stal-nylon Kinghoff KH-3671 22,5cm
Szczypce kuchenne stal-nylon Kinghoff KH-3671 22,5cm

Szczypce kuchenne stal-nylon Kinghoff KH-3671 22,5cm

Ostatnie sztuki w magazynie
10,00 zł
Brutto

 
Szczypce kuchenne, stal-nylon Kinghoff KH-3671
EAN: 5908287236714

Idealnie sprawdzą się mięs, makaronu, lodu, ogórków, kiszonek i innych przetworów jak i podczas smażenia, pieczenia i grillowania.

Cechy:
Wykonane ze stali nierdzewnej i nylonu.
Posiada uchwyt do zawieszania.

Wymiary:
Długość szczypiec: 23 cm
Długość całkowita: 26,5 cm
Waga: 80g
236714
2 Przedmioty
Nowy
5908287236714

Informacja o podmiotach odpowiedzialnych (GPSR)

Producent
NazwaKingHoff
KrajPL
UlicaAleja Katowicka 60
Kod pocztowy05-830
MiastoWolica
e-mailinfo@kinghoff.com
Telefon22 720 12 32
WWWhttps://kinghoff.com

Bezpieczeństwo produktu

Informacje o bezpieczeństwie

1. Przeznaczenie: Produktu nalezy uzywac wylacznie zgodnie z jego przeznaczeniem okreslonym w opisie lub instrukcji obslugi.
2. Kontrola stanu: Przed kazdym uzyciem sprawdz stan techniczny produktu. W przypadku stwierdzenia uszkodzen, peknieci, przetarc lub poluzowanych elementow, nalezy natychmiast zaprzestac uzytkowania.
3. Bezpieczenstwo dzieci: Produkt i jego opakowanie (folie, kartony) nie sa zabawkami (chyba ze wskazano inaczej). Przechowuj je poza zasiegiem dzieci, aby uniknac ryzyka zadlawienia lub uduszenia.
4. Montaz i obsluga: Jesli produkt wymaga montazu, wykonaj go starannie zgodnie z instrukcja. Nie uzywaj nadmiernej sily podczas obslugi mechanizmow.
5. Warunki przechowywania: Produkt nalezy przechowywac w suchym miejscu, z dala od bezposredniego dzialania zrodel ciepla, ognia oraz wilgoci, o ile nie jest do tego przystosowany.
6. Czyszczenie: Do czyszczenia uzywaj wylacznie srodkow zalecanych przez producenta. Agresywne detergenty moga uszkodzic powierzchnie lub strukture materialu.
7. Zrodla zasilania: W przypadku urzadzen elektrycznych/bateryjnych, uzywaj wylacznie kompatybilnych zrodel zasilania i unikaj kontaktu z woda, jesli urzadzenie nie jest wodoodporne.
8. Utylizacja: Po zakonczeniu okresu eksploatacji produkt oraz ewentualne baterie nalezy zutylizowac zgodnie z lokalnymi przepisami o ochronie srodowiska i recyklingu.
9. Modyfikacje: Zabrania sie dokonywania samodzielnych napraw lub modyfikacji produktu, gdyz moze to zagrazac bezpieczenstwu uzytkownika i powoduje utrate gwarancji.

Komentarze (0)