Balony w kształcie Serca 2 sztuki 44cm
Balony w kształcie Serca 2 sztuki 44cm

Balony Arpex w kształcie serca 44 cm, czerwone, 2 szt.

9,10 zł
Brutto
Czerwone balony Arpex w kształcie serca, wykonane z naturalnego lateksu. Zestaw zawiera 2 sztuki o rozmiarze 44 cm.

 

Czerwone balony Arpex w kształcie serca to dekoracja przeznaczona do tworzenia efektownych aranżacji podczas Walentynek, rocznic, ślubów, urodzin i innych okazji. Duży rozmiar sprawia, że są dobrze widoczne i mogą stanowić samodzielny element dekoracyjny.

Balony wykonano z naturalnego lateksu. Można napełniać je powietrzem lub helem, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w dekoracjach mocowanych, jak i kompozycjach unoszących się. W zestawie znajdują się dwa czerwone balony w kształcie serca.

Najważniejsze cechy

  • Materiał: naturalny lateks

  • Kolor: czerwony

  • Rozmiar: 44 cm

  • Wypełnienie: powietrze lub hel

  • Kształt: serce

  • Liczba sztuk: 2

  • Ostrzeżenie: nienadmuchane lub pęknięte balony mogą stwarzać ryzyko uduszenia; wymagany nadzór osoby dorosłej

Kod producenta
K6348
Kolor
czerwony
Materiał
lateks
Rozmiar
44 cm
Wypełnienie
powietrze lub hel
Materiał produktu
naturalny lateks
296348
5 Przedmioty
Nowy
5907667296348

Informacja o podmiotach odpowiedzialnych (GPSR)

Producent
NazwaArpex
KrajPL
Ulicaul. Kościuszki 27
Kod pocztowy05-120
MiastoLegionowo
e-mailarpex@arpex.com.pl
Telefon+48 22 774 46 90
WWWhttps://www.arpex.com.pl

Bezpieczeństwo produktu

Informacje o bezpieczeństwie

1. Przeznaczenie: Produktu należy używać wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem określonym w opisie lub instrukcji obsługi.
2. Kontrola stanu: Przed każdym użyciem sprawdź stan techniczny produktu. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń, pęknięć, przetarć lub poluzowanych elementów należy natychmiast zaprzestać użytkowania.
3. Bezpieczeństwo dzieci: Produkt i jego opakowanie (folie, kartony) nie są zabawkami (chyba że wskazano inaczej). Przechowuj je poza zasięgiem dzieci, aby uniknąć ryzyka zadławienia lub uduszenia.
4. Montaż i obsługa: Jeśli produkt wymaga montażu, wykonaj go starannie zgodnie z instrukcją. Nie używaj nadmiernej siły podczas obsługi mechanizmów.
5. Warunki przechowywania: Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, z dala od bezpośredniego działania źródeł ciepła, ognia oraz wilgoci, o ile nie jest do tego przystosowany.
6. Czyszczenie: Do czyszczenia używaj wyłącznie środków zalecanych przez producenta. Agresywne detergenty mogą uszkodzić powierzchnię lub strukturę materiału.
7. Źródła zasilania: W przypadku urządzeń elektrycznych/bateryjnych używaj wyłącznie kompatybilnych źródeł zasilania i unikaj kontaktu z wodą, jeśli urządzenie nie jest wodoodporne.
8. Utylizacja: Po zakończeniu okresu eksploatacji produkt oraz ewentualne baterie należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o ochronie środowiska i recyklingu.
9. Modyfikacje: Zabrania się dokonywania samodzielnych napraw lub modyfikacji produktu, gdyż może to zagrażać bezpieczeństwu użytkownika i powoduje utratę gwarancji.

Komentarze (0)