O firmie

Heljos to centrum handlowe zajmujące się sprzedażą artykułów gospodarstwa domowego oraz sprzętu RTV i AGD. Posiadamy w swojej ofercie największy w regionie wybór produktów do domu. U nas klient jest najważniejszy! Dzięki szerokiemu asortymentowi jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów zarówno detalicznych jak i hurtowych.

 

Firma Heljos jest sklepem-hurtownią, w której znajdą Państwo wysokiej jakości towary w przystępnych cenach oraz zostaną Państwo obsłużeni przez wyspecjalizowaną kadrę z długoletnim doświadczeniem, która z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania.

  • artykułu gospodarstwa domowego
  • rtv
  • sprzedaż internetowy
  • komputery, naprawa komputerów

Heljos Sp. z o.o. to firma z tradycjami posiadająca długoletnie doświadczenie w sprzedaży towarów RTV i AGD. Firma Heljos rozpoczęła swoją działalność w listopadzie 2004r. w budynku przy ulicy Brzeskiej 111.
W przeciągu niespełna 2 lat nastąpił ogromny rozwój firmy, a co za tym idzie przeniesienie działalności do własnościowego budynku przy ul. Brzeskiej 172 oraz podział firmy na 2 odrębne profile działalności: Sprzedaż Artykułów Gospodarstwa Domowego oraz RTV i AGD. Od 2004 roku Firma Heljos  prężnie się rozwija poszerzając segmenty swojej działalności.

W 2009r. Heljos otworzył filię w Terespolu,  gdzie w dwóch odrębnych obiektach handlowych prowadzona jest sprzedaż RTV i AGD,  produktów gospodarstwa domowego oraz akcesoriów dziecięcych.

Dziś Heljos sp. z o.o. jest jedynym z największych dystrybutorów artykułów gospodarstwa domowego w Polsce środkowowschodniej oraz czołowym salonem sprzedaży RTV i AGD w powiecie bialskim.

Obecnie firma dysponuje obiektem o powierzchni 4200m2 mieszczącym się w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 172  gdzie znajdują  się magazyny, hale ekspozycyjne i biura- główne centrum logistyczne Heljos. W dwupoziomowym budynku prowadzona jest zarówno sprzedaż detaliczna jak i hurtowa.

Firma prężnie się rozwija cały czas poszerzając swoją ofertę asortymentową.

Aby  zapewnić profesjonalną  obsługę  i błyskawiczną dostawę, towary dostarczamy zarówno za pośrednictwem własnej floty transportowej  jak i za pośrednictwem spedycji zewnętrznej.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Sklep internetowy Shoper.pl